Menu
Your Cart

Crowdfunding

Vítejte na stránkách kampaně na podporu vzniku českého vydání legendární deskové hry Too Many Bones (cena bude zveřejněna se startem kampaně).


Organizace:

Kampaň proběhne od 8. 12. 2023 do konce dne 13. 1. 2024 s cílem nasbírat 350 objednávek základní hry Too Many Bones. Pokud se tento cíl naplní, budou po ukončení kampaně všem podporovatelům zaslány platební informace (samotná platba bude tedy až od 16. 1. 2024 dále). Pokud se cíl nenaplní, budou všechny předobjednávky zrušeny. Dodání hry a jejích doplňků předpokládáme v září 2024.

 

Co je Too Many Bones:

Too Many Bones je dlouhodobě vysoce hodnocená a ceněná hra označovaná jako „dice-building RPG“. Jedná se tedy o RPG (hra s vývojem charakteru), kde těžiště tkví právě ve vytváření různých hrdinů prostřednictvím vylepšování jejich schopností a dovedností a jejich prověřování v boji. V universu Too Many Bones se hrdinové jmenují gearlocové a jsou pověřeni radou tamní říše, aby stopovali a zničili hlavní zlo v podobě tyrana – hlavního padoucha. Vydáváte se tedy na cestu složenou z několika setkání, která vyvrcholí vždy hlavní bitvou s tyranem (než jakýkoli popis je lepší názorné předvedení – přímo u hry Too Many Bones naleznete odkaz na video z hraní). Jednotliví gearlocové jsou pak značně odlišní a zábavnost hry spočívá právě v odhalování schopností daného hrdiny.

 

Obsah kampaně:

V kampani máte možnost si vedle základní hry, která obsahuje 4 postavy gearloců, zakoupit ještě další dva (Ghillie a Tink), kteří opět fungují zcela odlišně a jdou použít pro jakékoli dobrodružství základní hry. Dále jsou zde k dispozici ještě kosmetické doplňky – vyvážené chipy zdraví (v základní hře jsou pouze plastové) a neoprenová mapa dobrodružství, na níž lze sledovat postup vaší skupiny při honbě za tyranem (v základní hře je pouze karta s počítadlem uplynulých dnů).

 

Materiálové zpracování:

Zvláštností Too Many Bones (a všech her od původního vydavatele Chip Theory Games) je unikátní materiálové zpracování. Všechny desky hrdinů a bitevní plán jsou z obšitého neoprenu. Všechny karty a přehledy hráčů jsou z plastu. Postavy, padouši a tyrani jsou znázorněni vyváženými pokerovými chipy s kvalitním potiskem. Na kostky a chipy jsou přímo v balení hry uzavíratelné pořadače. Nepotřebujete tudíž dokupovat žádné další pořadače a obaly na karty. S nadsázkou lze hrát hru i pod vodou (jak již bylo dokonce i uskutečněno :)).

Too Many Bones: All-in Too Many Bones: All-in
Crowdfunding
Tato kolekce obsahuje základní hru a rozšíření dostupná v kampani:Too Many Bones: Základní hraToo Many Bones: GhillieToo Many Bones: TinkToo Many Bones: Prémiové chipy zdravíToo Many Bones: Mapa dobrodružství..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Too Many Bones Too Many Bones
Crowdfunding
Legendární a velmi oceňovaná "dice-builder" RPG hra konečně v češtině!Vy a až tři další hráči jste Gearloci. Vaši domovinu napadlo sedm divokých tyranů a Gearlocká rada vás povolala, abyste je porazili. Při cestě do tyranova doupěte podstoupíte každý den střetnutí plná těžkých rozhodnutí a bojů. Obj..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Too Many Bones: Ghillie Too Many Bones: Ghillie
Crowdfunding
Vylepšete svůj zážitek ze hry Too Many Bones přidáním mistra zvěda Ghillieho!Ghillie přidá do vaší party mnoho nových taktických možností. Zapleťte padouchy do důmyslných pastí. Přivolejte si na pomoc společníky a vneste zmatek do řad i těch nejtvrdších padouchů. Používejte útoky na dálku, které jso..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Too Many Bones: Tink Too Many Bones: Tink
Crowdfunding
Vylepšete svůj zážitek ze hry Too Many Bones přidáním stavitele botů Tinka!Tink přidá do vaší party mnoho nových taktických možností. Postavte Spiderboty, kteří ochrání vás i vaši partu před zraněním a vybavte je různými přídavnými zařízeními. Tink je složitější Gearloc na hraní, ale zvládnutí jeho ..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Too Many Bones: Prémiové chipy zdraví Too Many Bones: Prémiové chipy zdraví
Crowdfunding
Toto balení obsahuje 65 kvalitních pokerových žetonů zdraví. Díky tomuto vylepšení je pohyb po bojové podložce naprosto parádní a váhově se chipy zdraví shodují s ostatními chipy ve hře. Vyvážené chipy zdraví přidávají vašemu zážitku z hraní hry Too Many Bones ještě jednu vrstvu vizuálního lesku.Jed..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Too Many Bones: Mapa dobrodružství Too Many Bones: Mapa dobrodružství
Crowdfunding
Zjednodušte si sledování svého cestování ve hře Too Many Bones a zároveň přidejte další krásný prvek do hry!Mapa dobrodružství vám nabízí krásný vizuální způsob, jak sledovat svůj postup ve hře Too Many Bones. Pomocí skleněného žetonu, který je součástí krabice se základní hry, označujete aktuální l..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)