Menu
Your Cart

Crowdfunding

Stále je možné si hru Too Many Bones předobjednat!


Kampaň na vydání české edice hry Too Many Bones byla díky více než 500 podporovatelům úspěšná!

Předběžný harmonogram:

Leden - květen 2024 - lokalizace a příprava výrobních dat

červen - červenec 2024 - výroba

Srpen - září 2024 - doprava do ČR

Září - říjen 2024 - doručení podporovatelům.

Děkujeme moc za důvěru!

Vaše Liška.


Organizace:

Kampaň proběhla od 8. 12. 2023 (odpoledne) do konce dne 13. 1. 2024 s cílem nasbírat 310 objednávek základní hry Too Many Bones. Dodání hry a jejích doplňků předpokládáme v září či říjnu 2024

 

Co je Too Many Bones:

Too Many Bones je dlouhodobě vysoce hodnocená a ceněná hra označovaná jako „dice-building RPG“. Jedná se tedy o RPG (hra s vývojem charakteru), kde těžiště tkví právě ve vytváření různých hrdinů prostřednictvím vylepšování jejich schopností a dovedností a jejich prověřování v boji. V universu Too Many Bones se hrdinové jmenují gearlocové a jsou pověřeni radou tamní říše, aby stopovali a zničili hlavní zlo v podobě tyrana – hlavního padoucha. Vydáváte se tedy na cestu složenou z několika setkání, která vyvrcholí vždy hlavní bitvou s tyranem (než jakýkoli popis je lepší názorné předvedení – přímo u hry Too Many Bones naleznete odkaz na video z hraní). Jednotliví gearlocové jsou pak značně odlišní a zábavnost hry spočívá právě v odhalování schopností daného hrdiny.

 

Obsah kampaně:

V kampani máte možnost si vedle základní hry, která obsahuje 4 postavy gearloců, zakoupit ještě další dva (Ghillie a Tink), kteří opět fungují zcela odlišně a jdou použít pro jakékoli dobrodružství základní hry. Dále jsou zde k dispozici ještě kosmetické doplňky – vyvážené chipy zdraví (v základní hře jsou pouze plastové) a neoprenová mapa dobrodružství, na níž lze sledovat postup vaší skupiny při honbě za tyranem (v základní hře je pouze karta s počítadlem uplynulých dnů).

 

Materiálové zpracování:

Zvláštností Too Many Bones (a všech her od původního vydavatele Chip Theory Games) je unikátní materiálové zpracování. Všechny desky hrdinů a bitevní plán jsou z obšitého neoprenu. Všechny karty a přehledy hráčů jsou z plastu. Postavy, padouši a tyrani jsou znázorněni vyváženými pokerovými chipy s kvalitním potiskem. Na kostky a chipy jsou přímo v balení hry uzavíratelné pořadače. Nepotřebujete tudíž dokupovat žádné další pořadače a obaly na karty. S nadsázkou lze hrát hru i pod vodou (jak již bylo dokonce i uskutečněno :)).


Too Many Bones: All-in Too Many Bones: All-in
Crowdfunding -11 %
Tato kolekce obsahuje základní hru a rozšíření dostupná v kampani:Too Many Bones: Základní hraToo Many Bones: GhillieToo Many Bones: TinkToo Many Bones: Prémiové chipy zdravíToo Many Bones: Mapa dobrodružství..
5 999 Kč 6 770 Kč
Cena bez DPH:4 958 Kč
Too Many Bones Too Many Bones
Crowdfunding -8 %
Legendární a velmi oceňovaná "dice-builder" RPG hra konečně v češtině!Vy a až tři další hráči jste Gearloci. Vaši domovinu napadlo sedm divokých tyranů a Gearlocká rada vás povolala, abyste je porazili. Při cestě do tyranova doupěte podstoupíte každý den střetnutí plná těžkých rozhodnutí a bojů. Obj..
3 600 Kč 3 900 Kč
Cena bez DPH:2 975 Kč
Too Many Bones: Ghillie Too Many Bones: Ghillie
Crowdfunding -6 %
Vylepšete svůj zážitek ze hry Too Many Bones přidáním mistra zvěda Ghillieho!Ghillie přidá do vaší party mnoho nových taktických možností. Zapleťte padouchy do důmyslných pastí. Přivolejte si na pomoc společníky a vneste zmatek do řad i těch nejtvrdších padouchů. Používejte útoky na dálku, které jso..
750 Kč 800 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Too Many Bones: Tink Too Many Bones: Tink
Crowdfunding -6 %
Vylepšete svůj zážitek ze hry Too Many Bones přidáním stavitele botů Tinka!Tink přidá do vaší party mnoho nových taktických možností. Postavte Spiderboty, kteří ochrání vás i vaši partu před zraněním a vybavte je různými přídavnými zařízeními. Tink je složitější Gearloc na hraní, ale zvládnutí jeho ..
750 Kč 800 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Too Many Bones: Prémiové chipy zdraví Too Many Bones: Prémiové chipy zdraví
Crowdfunding -6 %
Toto balení obsahuje 65 kvalitních pokerových žetonů zdraví. Díky tomuto vylepšení je pohyb po bojové podložce naprosto parádní a váhově se chipy zdraví shodují s ostatními chipy ve hře. Vyvážené chipy zdraví přidávají vašemu zážitku z hraní hry Too Many Bones ještě jednu vrstvu vizuálního lesku.Jed..
750 Kč 800 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Too Many Bones: Mapa dobrodružství Too Many Bones: Mapa dobrodružství
Crowdfunding -11 %
Zjednodušte si sledování svého cestování ve hře Too Many Bones a zároveň přidejte další krásný prvek do hry!Mapa dobrodružství vám nabízí krásný vizuální způsob, jak sledovat svůj postup ve hře Too Many Bones. Pomocí skleněného žetonu, který je součástí krabice se základní hry, označujete aktuální l..
420 Kč 470 Kč
Cena bez DPH:347 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)