Menu
Your Cart

Doplňky

MIND: MGMT - sada dřevěných komponent MIND: MGMT - sada dřevěných komponent
Vyprodáno
Sada dřevěných žetonů nahrazujících kartonové ze hry MIND MGMT.Sada obsahuje:4 žetony agentů4 žetony nesmrtelných5 žetonů chaosu10 žetonů kroků2 žetony iluze..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
OATH: Deluxe komponenty OATH: Deluxe komponenty
Vyprodáno
Sada deluxe komponentů pro vaši hru OATH. Balení obsahuje 36 kovových mincí přízně a 20 resinových knih tajemství..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Každá hra Oath obsahuje nespočet příběhů. Pomocí této kroniky je můžete zaznamenat!Je zde prostor pro stovky generací. Zaznamenejte každou hru a jejího vítěze na speciální stránku navrženou Kylem Ferrinem.Pomocí závěrečných listů deníku zaznamenávejte vzestupy a pády říší i karty, které se přidávají..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
OATH: Originál obaly na karty OATH: Originál obaly na karty
Vyprodáno
Sada originálních obalů pro vaši hru OATH. Obaly mají na zadní straně ozdobný rámeček od ilustrátora hry.Sada obsahuje:23 obalů na velké karty oblastí (115x89mm)209 obalů na karty obyvatel (57x89mm)21 obalů na karty relikvií (57x57mm)..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Pax Pamir: Kovové mince
Vyprodáno
Krásné kovové rupie pro hru Pax Pamir...
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Originální obaly na karty (54 ks), kde zadní strana odpovídá zadní straně karet ze hry. Přední strana je samozřejmě průhledná :)..
269 Kč
Cena bez DPH:222 Kč
Neoprenová mapa pro hru ROOT.Velikost 58x58cm.Oboustranná - jezero a hory (jako v rozšíření Podzemní říše).Pozn.: V případě doručení mapy spolu se hrou je nutné zaplatit samostatné poštovné - mapa nelze zabalit spolu s hrou do jednoho balíku. Děkujeme za pochopení...
849 Kč
Cena bez DPH:702 Kč
Lokalizovaných 77 karet k deskové hře Falling Sky (česky Pád nebes).POZOR - karty jsou určené pro majitele anglické edice hry, kteří si ji chtějí počeštit (popř. pro zájemce o náhradní karty)...
399 Kč
Cena bez DPH:330 Kč
Pět promo karet vydaných pro server BoardGamegeek.Ke každé objednávce Pax Renaissance je dáváme zdarma!..
75 Kč
Cena bez DPH:62 Kč
Vzdor! - neoprenová podložka
Vyprodáno Cena včetně dopravy!
Neoprenová podložka pro hru Vzdor!Velikost 90 x 76cm.POZOR!: Cena podložky obsahuje dopravné PPL na adresu. Kvůli velikosti nelze spojit dopravu s jinou zásilkou!Zadávejte jako osobní odběr (podložka bude zaslána na adresu uvedenou ve vašem kontaktu, popř. napište adresu do poznámky)...
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
ROOT - neoprenová mapa podzimní/zimní ROOT - neoprenová mapa podzimní/zimní
Vyprodáno
Neoprenová mapa pro hru ROOT.Velikost 58x58cm.Oboustranná - podzimní a zimní mapa (jako v základní hře ROOT).Pozn.: V případě doručení mapy spolu se hrou je nutné zaplatit samostatné poštovné - mapa nelze zabalit spolu s hrou do jednoho balíku. Děkujeme za pochopení...
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
High Frontier - spektrální kostky továren
Vyprodáno
Kostky továren se ve hře High Frontier umisťují na disky nároků, které obvykle překryjí celé pole lokace. A právě na poli lokace je písmeno spektrálního typu, které je důležité pro to, jaký druh technologií může následně továrna hráče vyrábět. Je samozřejmě snadné disk nároku odsunout a podívat se, ..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
High Frontier - neoprenová mapa High Frontier - neoprenová mapa
Vyprodáno
Velká neoprenová mapa ke hře High Frontier. Velikost 1350 x 900 mm.Slouží místo herní mapy ze hry (900 x 600 mm).Na obrázcích je vidět porovnání velikosti neoprenové mapy oproti herní mapě přiložené u hry.POZOR: Jedná se o doplněk ke hře High Frontier 4. edice, nikoli o samostatnou hru.Cena je včetn..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
ROOT - resinové značky mýtin ROOT - resinové značky mýtin
Vyprodáno
Označení symbolů mýtin z resinu...
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)