Menu
Your Cart

Předobjednávky

Představujeme Vám předobjednávkový systém, kam budeme postupně přidávat deskové hry, které jsou z našeho pohledu velmi kvalitní, zajímavé a určitě by stálo za to mít jejich lokalizované vydání. U každé hry budete znát předem její cenu, obsah balení, principy, popis hry a cílové množství předobjednávek. Předobjednávky mohou závazně učinit jak jednotlivý hráči, tak kluby, školy, zájmové útvary, obchody, prostě kdokoli bude chtít podpořit vydání lokalizované podoby dané hry. Chcete aby se právě vaše vysněná hra vydávala v našem jazyce? Přemluvte dost kamarádů a řekněte ostatním o čem všem mohou deskové hry být. Jakmile dosáhne množství předobjednávek cílové číslo bude spuštěna výroba hry. Vy stále ale nic neplatíte. K úhradě objednávky dojde až v okamžiku, kdy bude hra vyrobená a připravená na expedici. Výhod získáte tedy hned několik:

  • Nic neriskujete, hru zaplatíte až v okamžiku, kdy bude vyrobená (přesto, zvažte prosím Vaši předobjednávku a učiňte ji pouze v případě, že Váš zájem o hru je opravdu vážný)
  • Hru budete mít ihned po jejím vydání
  • Hru budete mít za zvýhodněnou cenu
  • Navíc dobrý pocit z podílu na jejím vzniku je jistě k nezaplacení :-)

Jelikož se ve většině případů bude jednat cílově o stovky předobjednávek je možné, že některé hry budou na svou šanci čekat opravdu dlouho (měsíce ne-li roky), některé se nedočkají vůbec, ale třeba některá z okrajových her takto spatří světlo světa.
 
Paralelně budeme mezi předobjednávky zařazovat i hry, jejichž výrobu budeme financovat sami, nicméně již bude znám jejich termín vydání a pouze je hráčům nabízíme za zvýhodněných podmínek.
Kovové mince k Pax Pamir (2. edice)
Předobjednávka -12 %
Krásné kovové rupie pro hru Pax Pamir...
350 Kč 399 Kč
Cena bez DPH:289 Kč
Neanderthal (reprint) Neanderthal (reprint)
Předobjednávka Ve výrobě: Q4/2020 -6 %
Reprint hry bude mít jiné komponenty disků (jako v Pax Renaissance a BIOS: Genesis) a bude převzata upravená grafika z druhé edice hry anglického vydání. Naopak nejsme schopni zajistit upravené komponety z Kickstarter edice hry - dřevěné komponenty budou shodné s prvním vydáním hry v češtině.Nachází..
659 Kč 699 Kč
Cena bez DPH:545 Kč
Pax Emancipation Pax Emancipation
Do výroby zbývá 35 ks! Předobjednávka -10 %
Sedm divů velkých civilizací bylo postaveno díky úsilí otroků a potřeba společnosti zotročovat slabší sousedy byla po tisíciletí nezpochybnitelná. Až do dne, kdy byl do Parlamentu zaslán podivný návrh, a to nejen ukončit otroctví v Anglii, ale po celém světě!V této hře se stavíte do role bojovníků z..
899 Kč 999 Kč
Cena bez DPH:743 Kč
Pax Pamir (2. edice) Pax Pamir (2. edice)
Předobjednávka Ve výrobě: Září 2020 -11 %
Píše se rok 1823. Téměř po celé století drželi durráníjšští princové  pohromadě říši, která se rozprostírala od hranice Persie až po Paňdžáb. Nyní se jejich vláda hroutí a ze stínů vystoupili noví vládci. Pax Pamir je historická hra o politice a moci v Afghánistánu v 19. století od Colea W..
1 949 Kč 2 200 Kč
Cena bez DPH:1 611 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)