Menu
Your Cart

Připravujeme

Na počátku 5. století př. n. l. se perská říše rozhodla uskutečnit námořní a pozemní invazi do Řecka. Svým nepřátelům, s nimiž se utkali v mnoha střetnutích epických rozměrů, dokázali obyvatelé četných řeckých městských států vzdorovat díky lepší taktice a výzbroji, kterou používali jejich..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Irsko je zaplaveno rádoby králi, mocichtivými uchazeči a samozvanými vládci. V provinciích panuje chaos a doplácí na to obyčejný lid. Země potřebuje vůdce. Ve hře Brian Boru se budete snažit sjednotit Irsko pod svým velením a zajistit si nadvládu nad ním silou, lstivostí a manželskými svazky. S..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Comanchería je solitérní hra, které přenese hráče zpátky do časů, kdy trávu na prériích měla teprve začít brázdit kola vozů karavan. Zpátky do časů, kdy stáda bizonů se počítala na miliony. Zpátky do časů, kdy Komančové byli „Vládci jižních plání“.Ve hře Comanchería bude hráč muset činit klíčová roz..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Desková hra Hannibal a Hamilcar je další legendou na poli válečných her. Jedná se o epickou bitvu 2 hráčů, která vás provede  tzv. punskými válkami - tedy velkými střety mezi Římem a Kartágem. V této hře naleznete vše - velké přesuny armád, geniální soubojový systém, historické události a ..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Desková hra od autorů Studené války...
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Král je mrtev. Království je rozděleno. Tři frakce – Angličané, Skotové a Velšané – bojují o nadvládu, ovšem jejich síly jsou příliš vyrovnané na to, aby některá z nich uchvátila moc sama pro sebe. Nestabilita roste, cizí vojska se připravují k invazi a Británie zoufale potřebuje panovníka. Ale kdo ..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Legendy Dávnozemě je nádherná hra, která prošla v roce 2019 úspěšnou kampaní na serveru Kickstarter. V této monumentální hře budete se zvolenou frakcí objevovat a osidlovat zapomenutou zemi Eldervale, která skrývá spoustu pokladů, tajemství, ale i nebezpečí...
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Námitka! je asymetrickou hrou pro dva hráče, odehrávající se v dramatickém prostředí soudních síní. Jeden z hráčů představuje čestnou a spravedlivou obžalobu, druhý neochvějnou a vytrvalou obhajobu. Každá hra začíná seznamováním se spisem, během něhož si hráči vybírají životně důležit..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Hra Oath vypráví příběh Říše a jejího Kancléře. V Říši se objevují nová místa se svými obyvateli, které mohou hráči šikovně využívat. Kancléř se samozřejmě snaží Říši udržet pevnou rukou. Ostatní hráči začínají v roli vyhnanců, kteří mu půjdou po krku. Někteří mohou jít kancléři na ruku, přijmout ti..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Tankový duel: Nepřítel na dostřel je taktická karetní hra pro 1-8 hráčů, která vykresluje tankové bitvy na Východní frontě 2. světové války. Pomocí systému jednoduchých akcí udržujícího dynamiku hry líčí zmatek a naléhavost, jež zažívaly posádky tanků v tomto hořkém konfliktu. Hráči budou využí..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)