Menu
Your Cart

Připravujeme

Comanchería je solitérní hra, které přenese hráče zpátky do časů, kdy trávu na prériích měla teprve začít brázdit kola vozů karavan. Zpátky do časů, kdy stáda bizonů se počítala na miliony. Zpátky do časů, kdy Komančové byli „Vládci jižních plání“.Ve hře Comanchería bude hráč muset činit klíčová roz..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Desková hra od autorů Studené války...
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Legendy Dávnozemě je nádherná hra, která prošla v roce 2019 úspěšnou kampaní na serveru Kickstarter. V této monumentální hře budete se zvolenou frakcí objevovat a osidlovat zapomenutou zemi Eldervale, která skrývá spoustu pokladů, tajemství, ale i nebezpečí...
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Námitka! je asymetrickou hrou pro dva hráče, odehrávající se v dramatickém prostředí soudních síní. Jeden z hráčů představuje čestnou a spravedlivou obžalobu, druhý neochvějnou a vytrvalou obhajobu. Každá hra začíná seznamováním se spisem, během něhož si hráči vybírají životně důležit..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Hra Oath vypráví příběh Říše a jejího Kancléře. V Říši se objevují nová místa se svými obyvateli, které mohou hráči šikovně využívat. Kancléř se samozřejmě snaží Říši udržet pevnou rukou. Ostatní hráči začínají v roli vyhnanců, kteří mu půjdou po krku. Někteří mohou jít kancléři na ruku, přijmout ti..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Tankový duel: Nepřítel na dostřel je taktická karetní hra pro 1-8 hráčů, která vykresluje tankové bitvy na Východní frontě 2. světové války. Pomocí systému jednoduchých akcí udržujícího dynamiku hry líčí zmatek a naléhavost, jež zažívaly posádky tanků v tomto hořkém konfliktu. Hráči budou využí..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)