Menu
Your Cart

Vydané hry

Pevné bonusové desky na odkládání akcií a dodatečná mapa pro scénář 2-3 hráčů...
350 Kč
Cena bez DPH:289 Kč
18CZ: Počátek železnice v Českých zemích 18CZ: Počátek železnice v Českých zemích
-7 %
Ve hře 18CZ se ujímáte se role majitele malé lokálky (rozuměj lokální železniční tratě) na českém území v období konce 19. století za Rakouska-Uherska. Rozvoj železnice nabírá na síle, začínají vznikat nové akciové společnosti. A vy jste samozřejmě u toho.Budete tedy sledovat trh a kupovat podíly v ..
1 399 Kč 1 499 Kč
Cena bez DPH:1 156 Kč
18Lilliput 18Lilliput
Vyprodáno
Hra 18Lilliput vás zavede do zemí, které na svých cestách navštívil Gulliver v románu Jonathana Swifta.Ujmete se jedné z místních železničních společností a budete s ostatními hráči soupeřit o co nejvýnosnější trasy.Hra 18Lilliput je karetní verzí "velkých" her 18XX. Díky pozměněným pravidlům se pod..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
PRVNÍ ČTYŘI MILIARDY LET VÝVOJE ZEMĚ V prvních čtyřech miliardách let svého vývoje viděla Země dramatické události, oceány lávy, obrovskou kolizi, která zformovala Měsíc, bombardování bolidy, jež zapříčinilo plnění oceánů, a vznik kontinentů díky deskové tektonice. Vedle těchto nepřehlédnutelný..
699 Kč
Cena bez DPH:578 Kč
BIOS: Megafauna BIOS: Megafauna
-7 %
Ujímáte se role jedné ze čtyř klíčových forem života – měkkýšů, hmyzu, obratlovců nebo hybridů rostlinných hub – po jejich invazi na Zemi před 450 miliony let. Vaším cílem bude mutovat nervový, oběhový, trávicí nebo reprodukční systém a vytvářet tak nové druhy, které umějí létat, plavat, zavrtávat s..
1 399 Kč 1 499 Kč
Cena bez DPH:1 156 Kč
Grónsko, rok 1200. Počasí je čím dál chladnější a čtveřice radikálně odlišných kultur se poprvé setkává. Jakákoli rostlinná produkce, s výjimkou produkce sena, je nemožná. Abyste přežili, je třeba vyjednávat nebo bojovat o žádaná loviště a od ostatních kultur se učit jejich taktikám přežití.Vítězstv..
780 Kč
Cena bez DPH:645 Kč
V průběhu své dvěstěpadesátileté historie se britská Východoindická společnost rozrostla v jednu z nejvlivnějších obchodních a politických organizací na světě.Záměrem hry John Company je vyprávět příběh Východoindické společnosti pohledem zevnitř. Hráči budou své rodiny provádět historií Společnosti..
1 199 Kč
Cena bez DPH:991 Kč
Neanderthal: Lovci mamutů
Vyprodáno
Nacházíme se před 43 000 lety v Evropě, v době ledové. Stáváte se jedním ze tří druhů – neandertálcem, kromaňoncem nebo archaikem – a snažíte se přežít v tehdejších drsných podmínkách. Své lovce vysíláte, aby lovili pleistocenní megafaunu, a přitom se snažili vyhnout predátorům. Starší vašeho druhu ..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Ve hře Pád nebes: Galské povstání proti Caesarovi (Falling Sky: The Gallic Revolt Against Caesar) se přeneseme do světa, ve kterém se římané budou muset pořádně otáčet. Caesar a jeho mocné legie totiž nemohou být všude zároveň, takže bez silných spojenectví s místními kmeny se neobejde. Každá z gals..
1 949 Kč
Cena bez DPH:1 611 Kč
Pax Renaissance Pax Renaissance
-10 %
Pax Renaissance je hra pro 2-4 hráče, kde každý z hráčů představuje významného bankéře z doby renesance. Pomocí svého nemalého vlivu tahá za pomyslné nitky a ovlivňuje dění v celém světě.Vžijete se tedy do rolí rodu Medicejských z Florencie, Fuggerů z Aušpurku, Coeurů z Alexandrie a Marchionniů z Li..
699 Kč 779 Kč
Cena bez DPH:578 Kč
Pět promo karet vydaných pro server BoardGamegeek.Ke každé objednávce Pax Renaissance je dáváme zdarma!..
75 Kč
Cena bez DPH:62 Kč
Rozšíření dalších 60 karet ke hře Pax Renaissance, které mimo dalších osobností a událostí přináší zcela novou jednorázovou akci odpadnutí od víry a pochodeň, nový typ karet - učenci a nové podmínky pro dosažení vítězství...
280 Kč
Cena bez DPH:231 Kč
ROOT ROOT
-7 %
Root je desková hra plná dobrodružství a boje, kdy se hráči snaží získat kontrolu nad lesní říší. Hanebná Markýza z Kocourova obsadila velké území hvozdu a vykořisťuje jeho bohatství. Za její vlády se proto mnoho lesních tvorů spojilo, aby vzdorovalo nadvládě koček.Aliance může požádat o pomoc tajem..
1 249 Kč 1 349 Kč
Cena bez DPH:1 032 Kč
ROOT rozšíření ROOT rozšíření
Vyprodáno
Rozšíření, k už tak výborné hře ROOT, přidává dvě hratelné frakce Říčního lidu a Ještěřího kultu.Dále rozšíření obsahuje druhou postavu Tuláka, kterou lze začlenit do hry a Mechanickou Markýzu, která vás může potrápit jako protivník v kooperativní nebo samostatné hře.Součástí rozšíření jsou další že..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)