Menu
Your Cart

Novinky RSS Feed

21 úno Europa Universalis v češtině na Gamefoundu!
0 2141
Česká edice hry Europa Universalis bude součástí kampaně na reprint anglické edice, který odstartuje v květnu 2024 na Gamefoundu!Zatímco se sci-fi tématem už pár hutných strategií v češtině máme, pořá..
08 pro Kampaň na českou edici Too Many Bones zahájena!
0 2396
Česká edice legendární hry Too Many Bones se stává skutečností, prostřednictvím kampaně na podporu vydání hry na našich stránkách!..
29 lis Doručení Zásilkovnou zdarma!
0 587
Ke každé objednávce (platí i pro předobjednávky) nad 3000 Kč nabízíme doručení prostřednictvím Zásilkovny zdarma!..
21 bře Velké oznámení - spolupráce s Chip Theory Games!
08 lis Spuštěny předobjednávky na hry od vydavatelství GMT a novou hru od Vládi Suchého!
0 3775
Spouštíme předobjednávky hry od vydavatelství GMT, které vzešly z hlasování od vás - hráčů. Přáli jste si lokalizovat hru Comanchería a Tankový duel - tak vám je přinášíme ;-). Dále je možné si předob..
14 úno Videonávod na Pax Emancipation
0 1127
Youtube kanál Nithrania se nezalekl ani velké výzvy a přines kompletní návod na nejtěžší z Paxů - Pax Emancipation. Věříme, že Vám hodně pomůže si pořádně užít tuto nevšední a nádhernou hru...
22 čvc Videonávod na Conflict of Heroes: Bouře oceli.
0 1741
Díky spolupráci s youtube kanálem Nithrania vám můžeme přinést videonávod na naší novou hru Conflict of Heroes: Bouře oceli!.Nic už tedy nebrání, aby se ji naučil skutečně každý a naplno jste si mohli..
27 bře Nášup novinek!
0 8845
Připravili jsem větší aktualizaci na našich www stránkách.Zde naleznete novou anketu na další hru/hry od vydavatelství GMT. Loňská anketa nás vaším zájmem opravdu překvapila, takže jsme vytipovali pár..
02 led High Frontier v češtině se blíží!
0 4272
Budujte, prozkoumávejte a ovládněte Sluneční soustavuOdvážní podnikatelé a veřejné organizace budou brzy prohledávat a zkoumat bohatá naleziště napříč Sluneční soustavou. Lidstvu se tím otevřou nové m..
28 říj Praga od Vládi Suchého!
0 6331
Jsme moc rádi, že Vám můžete přinést ryze českou hru od legendárního autora Vládi Suchého Praga Caput Regni. Jedná se o čistokrevné euro s krásným tématem výstavby a rozvoje Prahy, skutečně luxusním z..
22 zář Videonávod na Watergate
0 1091
Díky spolupráci s youtube kanálem Nithrania vám můžeme přinést dlouho očekávaný videonávod na naší hru Watergate.Snad si tato výjimečná hra najde cestu i k širšímu publiku ;-)..
28 čvc Podívejte se jak vypadá česká edice Pax Pamir...
0 2255
Pokud vás zajímá co se skrývá pod víkem české edice krásné hry Pax Pamir, tak se můžete podívat na naše video z unboxingu....Pokud chcete mít hru mezi prvními za zvýhodněných podmínek, předobjednávejt..
Zobrazuji 1 až 12 z 20 (celkem stran 2)