Menu
Your Cart

Novinky RSS Feed

14 úno Videonávod na Pax Emancipation
0 310
Youtube kanál Nithrania se nezalekl ani velké výzvy a přines kompletní návod na nejtěžší z Paxů - Pax Emancipation. Věříme, že Vám hodně pomůže si pořádně užít tuto nevšední a nádhernou hru...
22 čvc Videonávod na Conflict of Heroes: Bouře oceli.
0 852
Díky spolupráci s youtube kanálem Nithrania vám můžeme přinést videonávod na naší novou hru Conflict of Heroes: Bouře oceli!.Nic už tedy nebrání, aby se ji naučil skutečně každý a naplno jste si mohli..
27 bře Nášup novinek!
0 7122
Připravili jsem větší aktualizaci na našich www stránkách.Zde naleznete novou anketu na další hru/hry od vydavatelství GMT. Loňská anketa nás vaším zájmem opravdu překvapila, takže jsme vytipovali pár..
02 led High Frontier v češtině se blíží!
0 3379
Budujte, prozkoumávejte a ovládněte Sluneční soustavuOdvážní podnikatelé a veřejné organizace budou brzy prohledávat a zkoumat bohatá naleziště napříč Sluneční soustavou. Lidstvu se tím otevřou nové m..
28 říj Praga od Vládi Suchého!
0 5922
Jsme moc rádi, že Vám můžete přinést ryze českou hru od legendárního autora Vládi Suchého Praga Caput Regni. Jedná se o čistokrevné euro s krásným tématem výstavby a rozvoje Prahy, skutečně luxusním z..
22 zář Videonávod na Watergate
0 795
Díky spolupráci s youtube kanálem Nithrania vám můžeme přinést dlouho očekávaný videonávod na naší hru Watergate.Snad si tato výjimečná hra najde cestu i k širšímu publiku ;-)..
28 čvc Podívejte se jak vypadá česká edice Pax Pamir...
0 1932
Pokud vás zajímá co se skrývá pod víkem české edice krásné hry Pax Pamir, tak se můžete podívat na naše video z unboxingu....Pokud chcete mít hru mezi prvními za zvýhodněných podmínek, předobjednávejt..
26 kvě Česká edice legendy CAVE EVIL!
0 3670
Ano je to tak! Po letech se nám podařilo smluvně a výrobně zajistit možnost vydání české edice legendární hry Cave Evil. Jde o krystalický ameritrash v originálním designu. Hra je celosvětově dlouho v..
12 dub Volba další hry od GMT v češtině!
0 4051
Rádi bychom Vás zapojili do výběru další hry, kterou budeme lokalizovat od vydavatelství GMT. Vybrali jsme pro Vás šest her, z kterých můžete volit. Která hra, dle vašeho názoru, by měla navázat na Pá..
06 dub Videonávod na John Company
0 733
Díky spolupráci s youtube kanálem Nithrania vám můžeme přinést dlouho očekávaný videonávod na naší hru John Company.Snad si tato výjimečná hra najde cestu i k širšímu publiku ;-)..
10 bře Hannibal a Hamilcar v češtině!
0 2207
Opravdu epických her pro 2 není na českém trhu moc. A proto jsme se rozhodli po bok Successors zařadit i lokalizovanou edici legendární hry Hannibal a Hamilcar.Jsou to vlastně dvě hry v jedné. Hanniba..
04 bře Spuštěny předobjednávky na Watergate!
0 1313
Rychlá, svižná a jednodušší hra pro dva hráče v naší nabídce dosud chyběla. I proto jsme moc rádi, že vám můžeme nabídnout oceňovanou hru Watergate, která tuto mezeru plnohodnotně vyplní.Pokud chcete ..
Zobrazuji 1 až 12 z 15 (celkem stran 2)