Menu
Your Cart

Fox in the Box

Čarodějnice! Čarodějnice!
Předobjednávka 06/2024 -17 %
Čarodějnice! je rychlá, kartami řízená hra pro jednoho hráče, zasazená do fiktivního světa, v němž se postavíte do čela sabatu čarodějnic a kde je magie nezvratnou skutečností – stejně jako děsivé nestvůry. Základní mechanika skrytých a odhalených karet vycházející ze hry Vzdor! vám umožní rozhodova..
666 Kč 800 Kč
Cena bez DPH:550 Kč
Europa Universalis Europa Universalis
Crowdfunding
Česká edice hry Europa Universalis bude součástí kampaně na reprint anglické edice, který odstartuje v červnu 2024 na Gamefoundu! Zatímco se sci-fi tématem už pár hutných strategií v češtině máme, pořádnou historickou strategii zatím ne (jsou tu Successors, zaměření na úzké historické obdo..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Desková hra od autorů Studené války...
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Námitka! je asymetrickou hrou pro dva hráče, odehrávající se v dramatickém prostředí soudních síní. Jeden z hráčů představuje čestnou a spravedlivou obžalobu, druhý neochvějnou a vytrvalou obhajobu. Každá hra začíná seznamováním se spisem, během něhož si hráči vybírají životně důležit..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Pax Porfiriana Pax Porfiriana
Předobjednávka Ve výrobě (2024) -18 %
Více než třicetileté období mexických dějin na přelomu 19. a 20. století, jehož podobu určovala politika prezidenta Porfirio Díaze, je příznačně nazýváno porfiriátem nebo také porfiriánským mírem (lat. Pax Porfiriana). Jednu z největších opor Díazova diktátorského režimu tvořili vlivní velkostatkáři..
899 Kč 1 100 Kč
Cena bez DPH:743 Kč
BIOS: Genesis (2. edice) BIOS: Genesis (2. edice)
Předobjednávka Do výroby zbývá 18 objednávek.
PRVNÍ ČTYŘI MILIARDY LET VÝVOJE ZEMĚ V prvních čtyřech miliardách let svého vývoje viděla Země dramatické události, oceány lávy, obrovskou kolizi, která zformovala Měsíc, bombardování bolidy, jež zapříčinilo plnění oceánů, a vznik kontinentů díky deskové tektonice. Vedle těchto nepřehlédnutelný..
899 Kč
Cena bez DPH:743 Kč
BIOS: Megafauna BIOS: Megafauna
Předobjednávka Do výroby zbývá 68 objednávek. -12 %
Ujímáte se role jedné ze čtyř klíčových forem života – měkkýšů, hmyzu, obratlovců nebo hybridů rostlinných hub – po jejich invazi na Zemi před 450 miliony let. Vaším cílem bude mutovat nervový, oběhový, trávicí nebo reprodukční systém a vytvářet tak nové druhy, které umějí létat, plavat, zavrtávat s..
1 400 Kč 1 600 Kč
Cena bez DPH:1 157 Kč
High Frontier (4. edice) High Frontier (4. edice)
Předobjednávka Do výroby zbývá 17 objednávek. -20 %
Budujte, prozkoumávejte a ovládněte Sluneční soustavuOdvážní podnikatelé a veřejné organizace budou brzy prohledávat a zkoumat bohatá naleziště napříč Sluneční soustavou. Lidstvu se tím otevřou nové možnosti neuvěřitelných výrobních procesů a zpracovatelských metod unikátních pro kosmické prostředí...
2 800 Kč 3 500 Kč
Cena bez DPH:2 314 Kč
Wroth v češtině na Gamefoundu!Wroth je jednodušší area control hra s asymetrickými frakcemi. V základní hře byste měli nalézt 5 frakcí a další dvě budou dokoupitelné formou add-onu. Pravidla lze vysvětlit za 10-15 minut a hru odehrát za 60 minut. Autorem jak herního designu, tak grafi..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
MIND: MGMT - sada dřevěných komponent MIND: MGMT - sada dřevěných komponent
Vyprodáno
Sada dřevěných žetonů nahrazujících kartonové ze hry MIND MGMT.Sada obsahuje:4 žetony agentů4 žetony nesmrtelných5 žetonů chaosu10 žetonů kroků2 žetony iluze..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
OATH: Deluxe komponenty OATH: Deluxe komponenty
Vyprodáno
Sada deluxe komponentů pro vaši hru OATH. Balení obsahuje 36 kovových mincí přízně a 20 resinových knih tajemství..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Každá hra Oath obsahuje nespočet příběhů. Pomocí této kroniky je můžete zaznamenat!Je zde prostor pro stovky generací. Zaznamenejte každou hru a jejího vítěze na speciální stránku navrženou Kylem Ferrinem.Pomocí závěrečných listů deníku zaznamenávejte vzestupy a pády říší i karty, které se přidávají..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
OATH: Originál obaly na karty OATH: Originál obaly na karty
Vyprodáno
Sada originálních obalů pro vaši hru OATH. Obaly mají na zadní straně ozdobný rámeček od ilustrátora hry.Sada obsahuje:23 obalů na velké karty oblastí (115x89mm)209 obalů na karty obyvatel (57x89mm)21 obalů na karty relikvií (57x57mm)..
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Pax Pamir: Kovové mince
Vyprodáno
Krásné kovové rupie pro hru Pax Pamir...
0 Kč
Cena bez DPH:0 Kč
Originální obaly na karty (54 ks), kde zadní strana odpovídá zadní straně karet ze hry. Přední strana je samozřejmě průhledná :)..
269 Kč
Cena bez DPH:222 Kč
Neoprenová mapa pro hru ROOT.Velikost 58x58cm.Oboustranná - jezero a hory (jako v rozšíření Podzemní říše).Pozn.: V případě doručení mapy spolu se hrou je nutné zaplatit samostatné poštovné - mapa nelze zabalit spolu s hrou do jednoho balíku. Děkujeme za pochopení...
849 Kč
Cena bez DPH:702 Kč
Lokalizovaných 77 karet k deskové hře Falling Sky (česky Pád nebes).POZOR - karty jsou určené pro majitele anglické edice hry, kteří si ji chtějí počeštit (popř. pro zájemce o náhradní karty)...
399 Kč
Cena bez DPH:330 Kč
Mini-rozšíření pro hru Praga, které obsahuje 14 dřevěných vajec, která nahrazují ty kartonové ze hry, a 5 karet pro sólo hru proti Petrovi Parléřovi...
129 Kč
Cena bez DPH:107 Kč
Pět promo karet vydaných pro server BoardGamegeek.Ke každé objednávce Pax Renaissance je dáváme zdarma!..
75 Kč
Cena bez DPH:62 Kč
Evakuace Evakuace
-10 %
Město zasáhly požáry. Rychle do raketoplánů! Život na Starém světě je spalován stále intenzivnějším slunečním zářením. Jedinou nadějí vaší civilizace je Nový svět, ale nezbývá mnoho času se na něj dostat. Připravte svůj lid na cestu do bezpečí! Na začátku hry máte k dispozici plně rozvinut..
1 300 Kč 1 450 Kč
Cena bez DPH:1 074 Kč
Port Arthur Port Arthur
-17 %
K objendávce promo karta Sirotčí vrchy - mini hra pro 2 hráče na 5 minut!Rusko-japonská válka, vedená na souši i na moři, se rozhořela na počátku 20. století po japonském vpádu do Koreje a vyvrcholila vítězstvím japonských jednotek v bitvě u Mukdenu. Poslední ránu však Japonci zasadili svému protivn..
499 Kč 599 Kč
Cena bez DPH:412 Kč
Ahoj Ahoj
-18 %
Vítejte, vojáci a pašeráci sedmera moří! V každém kole hry Ahoj hodíte kostkami a poté je budete strategicky umisťovat a s jejich pomocí provádět unikátní akce své frakce.Ovládněte mořské regiony a doručujte náklad, abyste získali nejvíceslávy a zvítězili!Opanujte oceán jako...Žraločí flotila, spole..
900 Kč 1 100 Kč
Cena bez DPH:744 Kč
Pochmurný kraj Pochmurný kraj
-11 %
Hra obsahuje rovnou rozšíření Říše víl (Fair Folk), které je v původní verzi dodáváno samostatně!Harrow County je malá venkovská komunita, která je vám možná blíž, než si myslíte. Je to takový druh místa, které byste mohli snadno přehlédnout... stačilo by mrknout. Osamělými, zapomenutými místy se po..
1 700 Kč 1 900 Kč
Cena bez DPH:1 405 Kč
MIND: MGMT MIND: MGMT
-10 %
Toto je hra o skupině tajemných agentů, kteří ze stínů ovlivňují světové dění pomocí svých psychických schopností. Nic není tak, jak se zdá. Nejenže Náborář se pohybuje v utajení ale navíc má na povel celou armádu Nesmrtelných. Dokážou ostatní hráči najít Náboráře a zajmout ho&nbs..
1 300 Kč 1 450 Kč
Cena bez DPH:1 074 Kč
ROOT All-in (3. vlna rozšíření) ROOT All-in (3. vlna rozšíření)
-22 %
Tato sada obsahuje všechna rozšíření 3. vlny ke hře ROOT:ROOT: Rozšíření PlenitelůROOT: Mechanické rozšíření 2ROOT: Pomocníci Plenitelů (a krabice na všechny Pomocníky)ROOT: Pomocníci Říčního liduROOT: Pomocníci Podzemní říšeROOT: DominantyPři zakoupení sady All-in je poštovné přes Zásilkovnu zdarma..
3 450 Kč 4 418 Kč
Cena bez DPH:2 851 Kč
ROOT: Rozšíření Plenitelů ROOT: Rozšíření Plenitelů
-15 %
Třetí rozšíření k už tak výborné hře ROOT přidává dvě hratelné frakce Vůdce zástupů a Ochránce ve zbroji.Dále rozšíření obsahuje novinku v podobě Pomocníků - jakési NPC z nehrajících frakcí, které si hráči mohou během hry najmout a využít jejich schopností. Oživují partii a činí mnohem zajímavější h..
1 100 Kč 1 299 Kč
Cena bez DPH:909 Kč
ROOT: Mechanické rozšíření 2 ROOT: Mechanické rozšíření 2
-25 %
Nedostavili se kamarádi na hraní vaší oblíbené hry ROOT? Hrajete stále jen ve dvou, ale chtěli byste vyzkoušet hraní ROOTu ve více hráčích? Pak je Mechanické rozšíření přesně tím, co hledáte...Mechanické rozšíření 2 pomůže všem, kteří nemají dostatek spoluhráčů pro hraní za více frakcí a oproti Mech..
900 Kč 1 199 Kč
Cena bez DPH:744 Kč
ROOT: Pomocníci Plenitelů ROOT: Pomocníci Plenitelů
-14 %
Potřebujete Lesní říši hry ROOT troch oživit? Není nic snazšího. Zapojte do hry Pomocníky -  jakési NPC z nehrajících frakcí, které si hráči mohou během hry najmout a využít jejich schopností. Obohacují hru a činí mnohem zajímavější ve dvou a třech hráčích. V rozšíření Pomocníků Plenitelů nalez..
600 Kč 700 Kč
Cena bez DPH:496 Kč
ROOT: Pomocníci Říčního lidu ROOT: Pomocníci Říčního lidu
-9 %
Potřebujete Lesní říši hry ROOT troch oživit? Není nic snazšího. Zapojte do hry Pomocníky -  jakési NPC z nehrajících frakcí, které si hráči mohou během hry najmout a využít jejich schopností. Obohacují hru a činí mnohem zajímavější ve dvou a třech hráčích. V rozšíření Pomocníků Říčního lidu na..
420 Kč 460 Kč
Cena bez DPH:347 Kč
ROOT: Pomocníci Podzemní říše ROOT: Pomocníci Podzemní říše
-9 %
Potřebujete Lesní říši hry ROOT troch oživit? Není nic snazšího. Zapojte do hry Pomocníky -  jakési NPC z nehrajících frakcí, které si hráči mohou během hry najmout a využít jejich schopností. Obohacují hru a činí mnohem zajímavější ve dvou a třech hráčích. V rozšíření Pomocníků podzemní říše n..
420 Kč 460 Kč
Cena bez DPH:347 Kč
ROOT: Dominanty ROOT: Dominanty
-17 %
Oživte Lesní říši dominantami, které poskytují zvláštní schopnosti mýtině, na níž se nacházejí.V balení naleznete hned 4 dominanty, které ozvláštní každou další hru:• Černý trh• Proslulá kovárna• Ztracené město• Koruna starého stromu..
250 Kč 300 Kč
Cena bez DPH:207 Kč
Legendy Dávnozemě Legendy Dávnozemě
-13 %
Před vámi se rozpíná dlouho zapomenuté království poháněné mocí magických sil, zvané Dávnozemě! Toto království, rozprostírající se napříč říšemi osmi elementů, brání obrovské nestvůry, zatímco vaši draci, válečníci a čarodějové statečně bojují za slávu svého lidu. Bojujte s nestvůrami, osídlet..
2 600 Kč 3 000 Kč
Cena bez DPH:2 149 Kč
Štvanice Štvanice
-12 %
Je září roku 1939. Velitel kapesní bitevní lodi Admiral Graf Spee Hans Langsdorff dostává rozkaz potopit v jižním Atlantiku co největší počet britských obchodních plavidel. Jeho úkolem je stíhat lodě plující přes oceán a zabránit přísunu zásob směřujících do Spojeného království i jinam.První t..
700 Kč 800 Kč
Cena bez DPH:579 Kč
Detektiv: Město andělů je hra plná tajemství, klamů a vyšetřování. Většina hráčů se vžije do rolí detektivů oddělení vražd Policie Los Angeles, kteří jsou lační po slávě a ochotní udělat cokoliv, aby zdárně uzavřeli případ, i pokud by to mělo znamenat zastrašování podezřelých, zatajování důkazů nebo..
2 400 Kč
Cena bez DPH:1 983 Kč
Buďte pozdraveni, kolonisté!Jak jistě víte, matička Země již nedokáže poskytovat dost obživy pro nás všechny a je zapotřebí, abyste se chopili výzvy zajistit budoucnost lidské rasy.1–6 kolonistů se nyní může pustit do soutěže o vybudování nejlepší planety za 70 minut.Otočná vesmírná stanice S.U.S.A...
1 750 Kč
Cena bez DPH:1 446 Kč
Zatímco slunce vychází nad pouštěmi, řekami a oázami chalífátu, křehká rovnováha se hroutí. Jako jedna z mnoha soupeřících sil v zemi máte nyní příležitost změnit chod dějin a uchvátit veškerou moc pro sebe. Ctižádostivý Sultán trůní ve zlatém paláci, odkud dohlíží na budování úžasných arc..
1 350 Kč
Cena bez DPH:1 116 Kč
Španělská občanská válka je u konce, v boji za demokracii a svobodu však pokračuje odbojové hnutí loajální Španělské republice. Toto hnutí je známé pod názvem Maquis (makisté).Vzdor! je karetní hra pro jednoho hráče, ve které budete plnit rozličné mise, a bojovat tak proti režimu Francisca Franca. P..
550 Kč
Cena bez DPH:455 Kč
Tak dlouho jste prosili a slibovali, až se rodiče slitovali...Konečně si můžete pořídit mazlíčka!Toto rozšíření obohacuje FORT o dvě herní varianty: psí a kočičí.Můžete hrát s jednou z nich nebo i s oběma najednou...
265 Kč
Cena bez DPH:219 Kč
Comanchería je solitérní hra, které přenese hráče zpátky do časů, kdy trávu na prériích měla teprve začít brázdit kola vozů karavan. Zpátky do časů, kdy stáda bizonů se počítala na miliony. Zpátky do časů, kdy Komančové byli „Vládci jižních plání“.Ve hře Comanchería bude hráč muset činit klíčová roz..
1 600 Kč
Cena bez DPH:1 322 Kč
Tankový duel: Nepřítel na dostřel je taktická karetní hra pro 1-8 hráčů, která vykresluje tankové bitvy na Východní frontě 2. světové války. Pomocí systému jednoduchých akcí udržujícího dynamiku hry líčí zmatek a naléhavost, jež zažívaly posádky tanků v tomto hořkém konfliktu. Hráči budou využí..
1 950 Kč
Cena bez DPH:1 612 Kč
Hra Oath umožní jednomu až šesti hráčům vzít do rukou osud dějin starobylé země. Jeden hráč se chopí role Kancléře – dovedného manipulátora vládnoucího železnou rukou. Ostatní hráči se ujmou buď rolí Občanů, kteří se intrikováním snaží stát Kancléřovými následníky, nebo zoufalých Vyhnanců, kteří cht..
3 000 Kč
Cena bez DPH:2 479 Kč
Zobrazuji 1 až 50 z 95 (celkem stran 2)