Menu
Your Cart

Akční nabídky

Pax Porfiriana Pax Porfiriana
Předobjednávka Ve výrobě (2024) -18 %
Více než třicetileté období mexických dějin na přelomu 19. a 20. století, jehož podobu určovala politika prezidenta Porfirio Díaze, je příznačně nazýváno porfiriátem nebo také porfiriánským mírem (lat. Pax Porfiriana). Jednu z největších opor Díazova diktátorského režimu tvořili vlivní velkostatkáři..
899 Kč 1 100 Kč
Cena bez DPH:743 Kč
BIOS: Megafauna BIOS: Megafauna
Předobjednávka Do výroby zbývá 68 objednávek. -12 %
Ujímáte se role jedné ze čtyř klíčových forem života – měkkýšů, hmyzu, obratlovců nebo hybridů rostlinných hub – po jejich invazi na Zemi před 450 miliony let. Vaším cílem bude mutovat nervový, oběhový, trávicí nebo reprodukční systém a vytvářet tak nové druhy, které umějí létat, plavat, zavrtávat s..
1 400 Kč 1 600 Kč
Cena bez DPH:1 157 Kč
High Frontier (4. edice) High Frontier (4. edice)
Předobjednávka Do výroby zbývá 17 objednávek. -20 %
Budujte, prozkoumávejte a ovládněte Sluneční soustavuOdvážní podnikatelé a veřejné organizace budou brzy prohledávat a zkoumat bohatá naleziště napříč Sluneční soustavou. Lidstvu se tím otevřou nové možnosti neuvěřitelných výrobních procesů a zpracovatelských metod unikátních pro kosmické prostředí...
2 800 Kč 3 500 Kč
Cena bez DPH:2 314 Kč
Too Many Bones: All-in Too Many Bones: All-in
Crowdfunding -11 %
Tato kolekce obsahuje základní hru a rozšíření dostupná v kampani:Too Many Bones: Základní hraToo Many Bones: GhillieToo Many Bones: TinkToo Many Bones: Prémiové chipy zdravíToo Many Bones: Mapa dobrodružství..
5 999 Kč 6 770 Kč
Cena bez DPH:4 958 Kč
Too Many Bones Too Many Bones
Crowdfunding -8 %
Legendární a velmi oceňovaná "dice-builder" RPG hra konečně v češtině!Vy a až tři další hráči jste Gearloci. Vaši domovinu napadlo sedm divokých tyranů a Gearlocká rada vás povolala, abyste je porazili. Při cestě do tyranova doupěte podstoupíte každý den střetnutí plná těžkých rozhodnutí a bojů. Obj..
3 600 Kč 3 900 Kč
Cena bez DPH:2 975 Kč
Too Many Bones: Ghillie Too Many Bones: Ghillie
Crowdfunding -6 %
Vylepšete svůj zážitek ze hry Too Many Bones přidáním mistra zvěda Ghillieho!Ghillie přidá do vaší party mnoho nových taktických možností. Zapleťte padouchy do důmyslných pastí. Přivolejte si na pomoc společníky a vneste zmatek do řad i těch nejtvrdších padouchů. Používejte útoky na dálku, které jso..
750 Kč 800 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Too Many Bones: Tink Too Many Bones: Tink
Crowdfunding -6 %
Vylepšete svůj zážitek ze hry Too Many Bones přidáním stavitele botů Tinka!Tink přidá do vaší party mnoho nových taktických možností. Postavte Spiderboty, kteří ochrání vás i vaši partu před zraněním a vybavte je různými přídavnými zařízeními. Tink je složitější Gearloc na hraní, ale zvládnutí jeho ..
750 Kč 800 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Too Many Bones: Prémiové chipy zdraví Too Many Bones: Prémiové chipy zdraví
Crowdfunding -6 %
Toto balení obsahuje 65 kvalitních pokerových žetonů zdraví. Díky tomuto vylepšení je pohyb po bojové podložce naprosto parádní a váhově se chipy zdraví shodují s ostatními chipy ve hře. Vyvážené chipy zdraví přidávají vašemu zážitku z hraní hry Too Many Bones ještě jednu vrstvu vizuálního lesku.Jed..
750 Kč 800 Kč
Cena bez DPH:620 Kč
Too Many Bones: Mapa dobrodružství Too Many Bones: Mapa dobrodružství
Crowdfunding -11 %
Zjednodušte si sledování svého cestování ve hře Too Many Bones a zároveň přidejte další krásný prvek do hry!Mapa dobrodružství vám nabízí krásný vizuální způsob, jak sledovat svůj postup ve hře Too Many Bones. Pomocí skleněného žetonu, který je součástí krabice se základní hry, označujete aktuální l..
420 Kč 470 Kč
Cena bez DPH:347 Kč
Čarodějnice! Čarodějnice!
-17 %
Čarodějnice! je rychlá, kartami řízená hra pro jednoho hráče, zasazená do fiktivního světa, v němž se postavíte do čela sabatu čarodějnic a kde je magie nezvratnou skutečností – stejně jako děsivé nestvůry. Základní mechanika skrytých a odhalených karet vycházející ze hry Vzdor! vám umožní rozhodova..
666 Kč 800 Kč
Cena bez DPH:550 Kč
Detektiv: Město andělů Detektiv: Město andělů
-17 %
Detektiv: Město andělů je hra plná tajemství, klamů a vyšetřování. Většina hráčů se vžije do rolí detektivů oddělení vražd Policie Los Angeles, kteří jsou lační po slávě a ochotní udělat cokoliv, aby zdárně uzavřeli případ, i pokud by to mělo znamenat zastrašování podezřelých, zatajování důkazů nebo..
2 000 Kč 2 400 Kč
Cena bez DPH:1 653 Kč
Comanchería Comanchería
-13 %
Comanchería je solitérní hra, které přenese hráče zpátky do časů, kdy trávu na prériích měla teprve začít brázdit kola vozů karavan. Zpátky do časů, kdy stáda bizonů se počítala na miliony. Zpátky do časů, kdy Komančové byli „Vládci jižních plání“.Ve hře Comanchería bude hráč muset činit klíčová roz..
1 400 Kč 1 600 Kč
Cena bez DPH:1 157 Kč
Tankový duel Tankový duel
-21 %
Tankový duel: Nepřítel na dostřel je taktická karetní hra pro 1-8 hráčů, která vykresluje tankové bitvy na Východní frontě 2. světové války. Pomocí systému jednoduchých akcí udržujícího dynamiku hry líčí zmatek a naléhavost, jež zažívaly posádky tanků v tomto hořkém konfliktu. Hráči budou využí..
1 550 Kč 1 950 Kč
Cena bez DPH:1 281 Kč
OATH: Kroniky Říše a vyhnanství OATH: Kroniky Říše a vyhnanství
-17 %
Hra Oath umožní jednomu až šesti hráčům vzít do rukou osud dějin starobylé země. Jeden hráč se chopí role Kancléře – dovedného manipulátora vládnoucího železnou rukou. Ostatní hráči se ujmou buď rolí Občanů, kteří se intrikováním snaží stát Kancléřovými následníky, nebo zoufalých Vyhnanců, kteří cht..
2 500 Kč 3 000 Kč
Cena bez DPH:2 066 Kč
Brian Boru Brian Boru
-20 %
Irsko je zaplaveno rádoby králi, mocichtivými uchazeči a samozvanými vládci. V provinciích panuje chaos a doplácí na to obyčejný lid. Země potřebuje vůdce. Ve hře Brian Boru se budete snažit sjednotit Irsko pod svým velením a zajistit si nadvládu nad ním silou, lstivostí a manželskými svazky. S..
1 000 Kč 1 250 Kč
Cena bez DPH:826 Kč
Cave Evil Cave Evil
-12 %
Ve hře Cave Evil hráči představují prastaré nekromanty, soupeřící o ovládnutí moci Velké Jámy, zdroje Nekonečného stínu. Pouze jeden nekromant uspěje a ostatní budou zničeni. Nekromanti začínají hru v doupatech poblíž Jámy. S použitím kovů, ostatků a stínohně povolávají své služebníky. S pomocí ..
1 500 Kč 1 699 Kč
Cena bez DPH:1 240 Kč
Conflict of Heroes: Bouře oceli Conflict of Heroes: Bouře oceli
-14 %
Ujměte se velení historicky největších tankových jednotek.V návaznosti na nepříjemnou porážku u Stalingradu se německé síly shromažďují u Kurska k masivní ofenzívě proti rostoucí sovětské hrozbě. Když se o těchto plánech dozvídá nejvyšší sovětské velení, připravuje impozantní obranu proti nejlepším ..
1 550 Kč 1 800 Kč
Cena bez DPH:1 281 Kč
Zobrazuji 1 až 17 z 17 (celkem stran 1)